Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de prevenire si protectie in domeniul securitatii si sanatatii în munca, conform Legii 319/2006 si HG 1425/2006 cu modificarile si completarile ulterioare, prestate in baza unui contract incheiat cu autoritatea contractanta. In acest tarif un este inclusa evaluarea/ revizia evaluarii riscurilor de accidentare si imbolnavire profesionala. Cercetarea accidentelor de munca – tarif 1500 lei la care se adauga TVA
- Număr anunț
- DA25546819
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- MENTIS CONSULT SRL (CUI 14946026)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.600 RON
- Valoare atribuită
- 11.600 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.