Atribuită Cumpărare directă

carnete bonuri valorice carburanti auto 50 lei/fila /1 carnet (50 file) /2100,84, 2100,84; carnete bonuri valorice carburanti auto 30 lei/fila /1 carnet (50 file)/ 1260,5, 1260,5;

Număr anunț
DA25556562
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,34 RON
Valoare atribuită
3.361,34 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,34 RON

din 3.361,34 RON estimat