Atribuită Cumpărare directă

pachet scule si materiale intretinere

Număr anunț
DA25531712
Autoritate contractantă
COMUNA SUHAIA (PRIMARIA SUHAIA JUD TELEORMAN) (CUI 4732580)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,43 RON
Valoare atribuită
485,43 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,43 RON

din 485,43 RON estimat