Atribuită Cumpărare directă

1. Borcane cu capac 200-300 ml cod produs 202802 - 50 BUC X 2.5 LEI = 125 LEI 2. Borcane cu capac 800 ml cod produs 202813 - 50 BUC X 5 LEI = 250 LEI 3. Containere plastic etanse 3-15 litri Cod 202605 - 64 BUC X 20 LEI= 1280 LEI TOTAL FARA TVA = 1655 LEI

Număr anunț
DA25539028
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655 RON
Valoare atribuită
1.655 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.655 RON

din 1.655 RON estimat