Atribuită
Cumpărare directă
COMUTATOR DIMABIL 1*21.00 SPACLU 2*5.04 GLETIERA 2*18.49 SMIRGHEL 3*3.36 CHIUVETA 60CM 3*155.46 OGLINDA 60CM 3*51.26 VAS WC 2*103.36 CAPAC WC 2*57.98 PISOAR 1*121.85 BATERIE CHIUVETA 3*67.22 BAGHETA POLIST 2M 10*5.46 VOPSEA 0.7 12*16.81 LAMPA IP 65 2*49.58 BANDA IZ 10*3.78
- Număr anunț
- DA25557830
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
- Furnizor / câștigător
- MIGDAL SRL (CUI 15824981)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.737,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.737,77 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.