Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar DIBLU 8 BUC 80 0.2184 HOLSURUB HEX 6*50 BUC 20 0.126 TUB NEON 18 W BUC. 25 4.706 COMUTATOR BUC 1 6.3 BUTUC BUC 1 23.53 CHIUVETA INOX BUC 1 174.37 BATERIE BUCATARIE BUC 1 84.87 RACORD FLEX 1/2 BUC 2 7.565 SET CHEI BUC 1 363.87 SACI MENAJERI 60L BUC 105 7.563 SACI MENAJERI 120L BUC 54 5.8824 SACI MENAJERI 240L BUC 38 14.1176 PANZA PENDULAR BUC 2 8.405 RIGIPS VERDE BUC 2 29.41 POP NIT 4*14 BUC 3 3.95 POP NIT 4*10 BUC 3 3.6133 REZERVA CUTER BUC 1 12.61 BATERIE LAVOAR BUC 1 114.29 RAC FLEX 1/2 BUC 2 6.725 SIFON FLEX BUC 1 8.4 TUB AL 110-3M BUC. 1 12.44 DIBLU 10 BUC 100 0.3782 CONSOLA BUC 22 2.2386 HOLS PAL 6*60 BUC 50 0.126 OSB 18 BUC 2 91.595 BOMFAIER BUC 1 26.22 SC ALU BUC 1 84.87 AGATATOARE CUIER BUC 6 2.8567 PLEXIC 3MM BUC 3 168.0667 PLEXIC 5MM 1.5*1 BUC 1 300 HOLS PAL 5*60 BUC 10 0.076 DIBLU MELC BUC 20 0.9245 AUTOFIL 3.5*35 BUC 20 0.0035 COCI ALB 20*20*2.9M BUC 1 4.45 PROF TR 2.7 AG BUC 1 26.05 SILICON MAMUT BUC 1 25.21 DOZATOR SAPUN BUC 13 7.7308 FLEX BUC 2 39.495 SACI MENAERI 120L BUC 54 5.8824 MANUSI BUC 24 2.9413 HOLS PAC 5*50 BUC 50 0.0756 HOLS PAC 6*70 BUC 50 0.126
- Număr anunț
- DA25560162
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.575,29 RON
- Valoare atribuită
- 4.575,29 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.