Atribuită Cumpărare directă

CMIASVB SA achizitioneaza oglinda dreapta Fiat Ducato B 143ASV

Număr anunț
DA25565003
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
EDYMAX SRL (CUI 24304996)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,34 RON
Valoare atribuită
661,34 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,34 RON

din 661,34 RON estimat