Atribuită
Cumpărare directă
PACHET IPJ SIBIU CONF.ADV1143906 LOTUL I Filtru ulei Logan 1,5 SD buc 2 9,66 19,32 Filtru aer Logan 1,5 SD buc 2 13,03 26,06 Filtru polen Logan 1,5 SD buc 2 10,5 21 Filtru motorina Logan 1,5 SD buc 2 23,53 47,06 LOTUL II Bloc lumini Dacia Logan 0,9 TCE 2 buc 2 73,95 147,9 261,34
- Număr anunț
- DA25569211
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,34 RON
- Valoare atribuită
- 261,34 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.