Atribuită Cumpărare directă

SERVIU DE SPALATORIE AUTO :( 3 suvuri x 3 splalari pe luna ; 6 autoturisme x3 splari pe luna ; 1 autoutilitata pe luna ) x 8 lumi

Număr anunț
DA25565585
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
KLAUS KRYSTAL (CUI 17884688)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.680 RON
Valoare atribuită
8.680 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.680 RON

din 8.680 RON estimat