Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DEZINFECTIE MAINI SI PRODUSE/MATERIALE CURATENIE, ASTFEL: MISAVAN SAPUN LICHID BLUE MARIN/ROZE/PREMIER LUX5L - 2 BUC DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML- 6 BUC DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L- 2 BUC BURETE VASE CANELAT COLOR - SET- 2 SETURI MISAVAN ODORIZANT WC BLOCK BLUE 40g- 40 BUC SACI MENAJ REZISTENTI NEGRI 40 l / 30 set CU INCHIDERE SIMPLA- 5 SETURI MOP BUMBAC 160g - 280 g – rezerva - 6 BUC MATURA PVC - GAMA PREMIUM- 3 BUC MATURA PVC - MATURA BELLA PREMIUM DIVERSE CULORI- 3 BUC

Număr anunț
DA25555872
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI 4327545)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,90 RON
Valoare atribuită
993,90 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,90 RON

din 993,90 RON estimat