Atribuită Cumpărare directă

tija rigips cu ochi 1000mm = 500buc x 0.90lei/buc tija rigips cu carlig 750mm = 500buc x 0.70lei/buc prelungitor tija = 500buc x 0.61lei/buc piesa imbinare liniara CD = 500buc x 0.50lei/buc piesa suspendare CD 60 Norgips = 1000buc x 0.95lei/buc

Număr anunț
DA25539789
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.305 RON
Valoare atribuită
2.305 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.305 RON

din 2.305 RON estimat