Atribuită Cumpărare directă

L=1800mm, l=900 mm, h=1000 mm; Scandurule sunt realizate din lemn de fag aburit vopsit cu bait culoare mahon si lac rezistent la ultraviolete si precipitatii;

Număr anunț
DA25564783
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.050,50 RON
Valoare atribuită
6.050,50 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.050,50 RON

din 6.050,50 RON estimat