Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA !!! Lenjerie pat de unica folosinta, pentru unitati spitalicesti, laboratoare, cabilete medicale ETC. Lenjerie de unică folosință pentru pat, din nețesut, ce conține: cearceaf de pat, cearceaf patura, față de pernă. Setul conține: - cearceaf pat 210cm x140cm - 1 buc - cearceaf pilotă 200cm x140cm - 1 buc - față de pernă 70cm x50cm - 1 buc Utilizare: -în spitale, clinici etc. Ambalare: 1 set/pachet TNT 60 GR/MP CALITATE SUPERIOARA
- Număr anunț
- DA25564986
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- ROBENA TRADING S.R.L. (CUI 42109004)
- Cod CPV
- 39518000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.