Atribuită Cumpărare directă

Servicii privind activitatea de supraveghere a instalatiilor si echipamentelor de ridicat si a celor sub presiune conform caiet de sarcini

Număr anunț
DA25544548
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
MONTAJ CONSULTING SRL (CUI 35373428)
Cod CPV
71600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.000 RON
Valoare atribuită
52.000 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.000 RON

din 52.000 RON estimat