Atribuită Cumpărare directă

RECIPIENTI DESEURI MEDICALE - Recipient polipropilena 5 litri - 30 BUC - Recipient polipropilena 0.7 litri - 30 BUC - Recipient polipropilena 1.7 litri - 30 BUC ROG CERTIFICAT DE CALITATE SI GARANTIE, DECLARATIE DE CONFORMITATE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25556505
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
ROM K-DRAN SRL (CUI 16249416)
Cod CPV
33141123-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894,90 RON
Valoare atribuită
894,90 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

894,90 RON

din 894,90 RON estimat