Atribuită Cumpărare directă

Format A6, 150 FILE, hartie alba autocopiativa

Număr anunț
DA25546333
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VRANCEA (CUI 4718101)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,98 RON
Valoare atribuită
115,98 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,98 RON

din 115,98 RON estimat