Atribuită
Cumpărare directă
Pachet saci menaj, cuprinde : 1000 role saci menaj negri ldpe 35 litri, 15bc/rola * 1.60 lei/rola, 500 role saci menaj negri ldpe 60 litri, 10bc/rola * 1.86 lei/rola , 480 role saci menaj negri ldpe 120 litri, 10bc/rola * 2.88 lei/rola , 200 role saci menaj negri ldpe 240 litri, 10bc/rola * 5.40 lei/rola
- Număr anunț
- DA25563340
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- RALVERTI STAR SRL (CUI 17607792)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.992,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.992,40 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.