Atribuită
Cumpărare directă
GEL ECOGRAFIE "SUPER GELLY CLEAR" - BIDON 5L - 4 bidoane, HARTIE EKG - ROLA 80MM X30M - EDAN SE3 SMART/INNOMED/COMEN 300 / CONTEC CMS 300G - 8 buc, HARTIE FOTOSENSIBILA SONY UPP-110HG HIGH GLOSSY - 1 buc, Hartie EKG pentru electrocardiograf Edan SE 12 Expres/Edan SE 600 - 5 buc, HARTIE EKG ROLA 210MM MODEL MORTARA / Delta 60 Plus/ BTL 08 LT/ Kenz Cardico 1210/ 1200G / BIOCARE - 10 buc, Prezervative pentru uz medical -6 cutii. Va rugam sa facturati separat comenzile de pe Sicap.
- Număr anunț
- DA25564689
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 874,96 RON
- Valoare atribuită
- 874,96 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.