Atribuită
Cumpărare directă
ampicilina 1g 200fl/2.79 gentamicina 80mg 150fi/1.00 amocsiklav 1gr 98tb/0.94 ospamox 1gr 96tb/0.81 oxacilina 500mg 60cps/0.77 doxiciclina 100mg 60cps/0.42 meropenem 1000mg 30fl/77.58 imipenem/cilastatin 500mg 30fl/21.93 levofloxacin 5mg 30fl/52.82 gentamicin pic 10fl/4.56 eficef 200mg 60cps/3.58 cefort 1gr 30fl/15.87
- Număr anunț
- DA25557955
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
- Cod CPV
- 33630000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.255,68 RON
- Valoare atribuită
- 6.255,68 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.