Atribuită
Cumpărare directă
Se asigura consultanta anuala pentru respectarea procedurilor sistemului operational de radioprotectie si a manualului calitatii în laboratorul de Rx-diagnostic, conform art.10 din Ordinul presedintelui CNCAN nr. 173/2003, inclusiv a procedurii de calcul si raportare a dozelor de radiatii încasate de pacient Pretul scade in functie de nr de aparate
- Număr anunț
- DA25567149
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
- Cod CPV
- 98113100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.