Atribuită Cumpărare directă

Folie de protectie pentru monitor Corpuls3, Bloc suport pt modul defibrilator Corpuls 3, Condensator cu placa descarcare interna PCB554

Număr anunț
DA25564153
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.302 RON
Valoare atribuită
2.302 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.302 RON

din 2.302 RON estimat