Atribuită
Cumpărare directă
PACHET IPJ SIBIU CONF. ADV1143475 Disc lamelar frontal pentru otel 115 x22 mm, granulatie 120, buc 5 3,28 16,4 deruginol l 2 10,08 20,16 Vopsea email spray ALBA -400 ml buc 10 6,72 67,2 Vopsea email spray GRI-400 ml buc 1 8,4 8,4 Vopsea email spray BLEO -400 ml buc 2 6,72 13,44 125,6 Transportul inclus in pretul produsului
- Număr anunț
- DA25569194
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 31610000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125,60 RON
- Valoare atribuită
- 125,60 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.