Atribuită
Cumpărare directă
Sticla de spalare cu gat ingust Sticla transparenta Material: polietilena Sticla cu pereti rezistenti impotriva sfaramarii Tub flexibil ce garanteaza debit continuu al lichidului doar prin apasarea sticlei Varful tubului se poate taia pentru cresterea debitului Capacitate: 250 ml Conform ofertei dvs. nr. 1800/21.04.2020.
- Număr anunț
- DA25528962
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22 RON
- Valoare atribuită
- 22 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.