Atribuită
Cumpărare directă
- Robot industrial de curățare Hexagone MP3 XL - standard Telecomanda si carucior inclus. Cablu 50 m. Garantie 2 ani pentru motor si 7 ani anticoroziune pentru partile metalice Lungime piscina 50/60 m Latime aspirator 75 cm Viteza de curatare 10 to 18 m/min Putere vacuum 50 m3/h Greutate 24 kg Greutate in apa 3 kg Capacitate filtrare 3,1 kg IR (detectare pereti) 2 sau 4 Power supply 110 v-240 v / 24 vdc
- Număr anunț
- DA25568228
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
- Cod CPV
- 42997300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.411,76 RON
- Valoare atribuită
- 29.411,76 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.