Atribuită Cumpărare directă

Modernizare/ asfaltare/imbracaminte bituminoasa/reabilitare/construire/ refacere / consolidare drumuri . Studiul geotehnic include faza de teren ( 2 foraje geotehnice/km+sondaje de pietruire ) cu prelevarea de probe tulburate si netulburate, analiza probelor in cadrul laboratorului geotehnic , editarea studiului conform NP 074/2014 si verificarea lui de catre un verificator autorizat la cerinta Af. Podurile si podetele, consolidarile de versanti de pe traseele drumurilor nu sunt incluse in pretul pe km al drumului. Daca acestea sunt parte integrata in proiectul pentru drumuri, pretul se va adauga la cel pe km. Daca pot fi construite/reabilitate separat, se va face contract si studiu geotehnic pentru poduri , podete, consolidari de versanti.

Număr anunț
DA25507741
Autoritate contractantă
Comuna Sanduleni (Consiliul Local Sanduleni) (CUI 4278299)
Furnizor / câștigător
POLSE TERRAS SRL (CUI 37767380)
Cod CPV
71332000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat