Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere reparare verificare intretinere tehnica periodica, aparatura medicala, conform legislatie MS si metodologie ANMDM,Ord. MS 308/2018 L 95/2006 . Verificari tehnice anuale Verificari tehnice trimestriale Verificari tehnice semestriale Verificari tehnice ,intretineri tehnice aparatura de radiologie conf. L 111/1996 Republicata Emitere buletine de verificare tehnica conform Aviz MS 6641/2019 si raport evaluare ANMDM. Consultanta tehnica pentru achizitionare dispozitive medicale sau piese de schimb .

Număr anunț
DA25498829
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
SC RODIMIMPEX SRL (CUI 8444424)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.800 RON
Valoare atribuită
18.800 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.800 RON

din 18.800 RON estimat