Atribuită Cumpărare directă

MUFA EF D63 BUC 3 15.65 MUFA ZN 2" AVIZ SANITAR BUC 3 11.63 B FITING TRANZITIE D63*2"FE BUC 3 74.27 REDUCTIE ZN 4"-2" AVIZ SANITAR BUC 1 58.54

Număr anunț
DA25506319
Autoritate contractantă
COMUNA BOLBOSI (CUI 4666428)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44167100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,19 RON
Valoare atribuită
363,19 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,19 RON

din 363,19 RON estimat