Atribuită Cumpărare directă

1x Digi Net Business Acces internet 300 -42,8400 LEI+tva/luna 1x Web Hosting-Free Web-abonament lunar 0, perioada mai-dec 2020

Număr anunț
DA25510104
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,72 RON
Valoare atribuită
342,72 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,72 RON

din 342,72 RON estimat