Atribuită Cumpărare directă

ULEI MOTOR M40 / 1L - 120 litri la pretul de 5.35 lei/litru -cf. referat 6767/21.04.2020 -Administrare Spatii Verzi

Număr anunț
DA25504474
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642 RON
Valoare atribuită
642 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642 RON

din 642 RON estimat