Atribuită Cumpărare directă

GLAF STEJAR 15/157 L=297CM HELOPAL-2 BUC CAPAC LATERALE PVC STEJAR AURIU 50CM HELOPAL-2 BUC ADEZIV MAMUT SEAL UNIVERSAL MARO 290ML ZWALUW-3 BUC

Număr anunț
DA25547979
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,27 RON
Valoare atribuită
172,27 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,27 RON

din 172,27 RON estimat