Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE SERVICII DE SANATATE CONFORM STANDARDELOR MINIME DE CALITATE PENTRU DIVERSE SERVICII SOCIALE conform ordinului 29/2019: - CONSULT CLINIC GENERAL - RETETE COMPENSATE SI GRATUITE - SEMNAREA FOII DE MASA - VACCINARE LA CERERE ALTE SERVICII MEDICALE PREVAZUTE DE LEGISLATIA IN VIGOARE PRETUL AFISAT ESTE PENTRU O SINGURA LUNA Contractul se va incheia pe 8 luni (pana la finele anului) si se va prelungi cu act aditional inca patru luni conform legii in viguare.

Număr anunț
DA25495970
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. ANTIM IVIREANUL (CUI 25570961)
Furnizor / câștigător
CMI DR. TOMEK S. MARIA (CUI 20265479)
Cod CPV
85140000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat