Atribuită Cumpărare directă

DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 17,00 X 39,08 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25509277
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PARAVA (CUI 29236329)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664,36 RON
Valoare atribuită
664,36 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

664,36 RON

din 664,36 RON estimat