Atribuită Cumpărare directă

helides 20mg 50tb/1.20 omez 20mg 180tb/1.40 omez 40mg 50tb/1.20 nexium 40mg 30tb/2.59

Număr anunț
DA25499140
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,70 RON
Valoare atribuită
449,70 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,70 RON

din 449,70 RON estimat