Atribuită Cumpărare directă

Registru de evidenta si punere in executare a hotararilor penale- prima instanţă, A2 vertical f-v diferite (35 col., 26 rânduri), 200file/reg.. Registrele vor avea coperţi carton legătorie 2mm, caserate cu hârtie, filele capsate, pânză legătorie la cotor şi colţuri, ricane stg.-dr. 1,5mm pentru deschidere uşoară, cusute cu sfoară la cotor.

Număr anunț
DA25499779
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,40 RON
Valoare atribuită
237,40 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,40 RON

din 237,40 RON estimat