Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie publica

Număr anunț
DA25511238
Autoritate contractantă
DIRECTIA REGIONALA DE STATISTICA TIMIS (CUI 4358177)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.644,16 RON
Valoare atribuită
4.644,16 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.644,16 RON

din 4.644,16 RON estimat