Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de colectare si eliminare finala a deseurilor medicale generate din activitatea prestata cod 180102 ,cu asigurarea ambalajelor speciale necesare colectarii,corobarat cu cantitatea de deseuri generata

Număr anunț
DA25495301
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
AKSD ROMANIA SRL (CUI 13033778)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.500 RON
Valoare atribuită
49.500 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.500 RON

din 49.500 RON estimat