Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 0000 930 2246 REZERVA FIR 2.4MM = 2 4002 710 2108 AUTOCUT 25-2 =7 3005 000 4809 SINA 35CM =2 3636 000 0050 LANT 35CM =2 3005 000 4805 SINA 30CM =1 3636 000 0044 LANT 30CM =1 0781 120 1117 VASELINA =2 7020 000 0067 ULEI AMESTEC 1L =5 7020 516 0000 ULEI FOREST 1L=5 3005 000 3905 SINA 30CM 1.1MM =1 3610 000 0044 LANT 30CM 1.1MM =1 Total - 1.523,53 lei

Număr anunț
DA25500413
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.523,53 RON
Valoare atribuită
1.523,53 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.523,53 RON

din 1.523,53 RON estimat