Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca

Număr anunț
DA25545281
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant (CUI 3346859)
Furnizor / câștigător
HORICORSSM SERVICII S.R.L. (CUI 33894365)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat