Atribuită
Cumpărare directă
1 30803 AMIANO DETARTRANT 10L buc 2,00 X 40,61 RON fara TVA / buc 2 90019685 BRILLI FARAS FLEXI PEACH buc 20,00 X 6,50 RON fara TVA / buc 3 12012 COADA METALICA TELESCOPICA-filet conic buc 4,00 X 3,89 RON fara TVA / buc 4 12495 COS HARTIE SELECT buc 30,00 X 3,53 RON fara TVA / buc 5 90012884 DR.STEPHAN BRIGHT 750ML buc 4,00 X 19,53 RON fara TVA / buc 6 90016004 DR.STEPHAN CARPET&MORE 5L buc 20,00 X 54,93 RON fara TVA / buc 7 90012952 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L buc 4,00 X 81,00 RON fara TVA / buc 8 90013065 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 20,00 X 33,48 RON fara TVA / buc 9 90012938 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 10,00 X 7,88 RON fara TVA / buc 10 90013478 DR.STEPHAN WC POWER 750ML buc 20,00 X 9,86 RON fara TVA / buc 11 12057 GALEATA 10 L CAL II buc 5,00 X 3,39 RON fara TVA / buc 12 90016325 MATURA EUROPEEA BLUE buc 20,00 X 4,46 RON fara TVA / buc 13 3306 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 4,00 X 4,28 RON fara TVA / set 14 5201 MSV LAVETE UNIVERSALE 3/set 38*32cm set 10,00 X 1,84 RON fara TVA / set 15 90020568 MSV MOP PLAT buc 3,00 X 14,45 RON fara TVA / buc 16 30724 SOL CURATARE SUPRAF MULTIPLE 5L (citrixel) buc 2,00 X 134,26 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25514248
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.232,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.232,54 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.