Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80 g/mp- 500 top. Achiziția se face în baza contractului de furnizare nr. 1799/C/03.03.2020.

Număr anunț
DA25506943
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
GELIVAS COM SRL (CUI 15969796)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.550 RON
Valoare atribuită
9.550 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.550 RON

din 9.550 RON estimat