Atribuită Cumpărare directă

Reactiv compatibil cu analizorul automat VITROS;Termen de valabilitate minim 6 luni din momentul achizitiei

Număr anunț
DA25546542
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat