Atribuită Cumpărare directă

ERB CIOCAN ROTOPERCUTOR 1500W - 1 buc la pretul de 362.18 lei/buc - cf. referat 6759/21.04.2020 - Lucrari Edilitare

Număr anunț
DA25498068
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,18 RON
Valoare atribuită
362,18 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,18 RON

din 362,18 RON estimat