Atribuită
Cumpărare directă
servicii de mentenanta sistem de monitorizare video stradal in comuna Malu Mare, jud. Dolj repectiv satele MALU MARE, PREAJBA (zona veche) si PREAJBA (zona Selgros). Primaria Malu Mare isi rezerva dreptul de a prelungi durata contractului conf. Art.165 din HG 395/2016 - pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, respectiv pe durata a inca 4 luni , incepand cu data de 01.01.2021.
- Număr anunț
- DA25520025
- Autoritate contractantă
- Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
- Furnizor / câștigător
- VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.