Atribuită Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier constructii civile pe toata durata de executie a lucrarilor aferente obiectivului de investitii CONSTRUIRE CĂMIN CULTURAL ÎN SATUL DUMBRĂVIȚA, COMUNA VADU MOLDOVEI, JUDEȚUL SUCEAVA

Număr anunț
DA25508236
Autoritate contractantă
COMUNA VADU MOLDOVEI (CUI 6631469)
Furnizor / câștigător
BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat