Atribuită Cumpărare directă

post-it-15, xerox A4-50, plic C6-100, plic C5-200, plic C4-100, folie protectie-5, pix -50, pix metalic-24, decapsator-5, capsator-2, rigle-20, agrafe-10 , agrafe mari-4, capse 24/6-10, dosare pvc-200, registru cartonat-1

Număr anunț
DA25512533
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.085,61 RON
Valoare atribuită
1.085,61 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.085,61 RON

din 1.085,61 RON estimat