Atribuită Cumpărare directă

Servicii furnizare acces internet pentru reteaua informatica a Consiliului Judetean Timis pentru o perioada de 8 luni de la data emiterii ordinului de prestare a serviciilor cu posibilitate de prelungire de 4 luni in perioada 01.01.2021 pina la data de 31.04.2021 conditionata de existenta resurselor financiare

Număr anunț
DA25540533
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.960 RON
Valoare atribuită
8.960 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.960 RON

din 8.960 RON estimat