Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei transmise in urma anuntului publicitar ADV1139507 DIN 03.04.2020

Număr anunț
DA25506112
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
MATCONS BRICOINSTAL S.R.L. (CUI 18267621)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.995 RON
Valoare atribuită
46.995 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.995 RON

din 46.995 RON estimat