Atribuită
Cumpărare directă
Mastile chirurgicale de unica folosinta straturi ce ofera o buna protectie printr-o filtrare eficace a aerului. Mastile se adapteaza perfect la forma fetei, fixarea lor facandu-se cu ajutorul baretelor din elastic. Setul contine 50 buc/masti ISO 9001 ; Marcaj CE livrare rapida in 24 ore cu Nemo Curier
- Număr anunț
- DA25504122
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Comunitar Evidenta Persoanelor Focsani (CUI 17478159)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.495 RON
- Valoare atribuită
- 1.495 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.