Atribuită Cumpărare directă

Punga pentru transport probe biologice 16x25cm 100 buc

Număr anunț
DA25510008
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,90 RON
Valoare atribuită
142,90 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,90 RON

din 142,90 RON estimat