Atribuită Cumpărare directă

MASUTA MARENGO W B/SO WENGE 1C 1,00 BUC FOTOLIU TUDOR WENGE 2,00 BUC FOTOLIU TUDOR 2L WENGE 1C 1,00 BUC

Număr anunț
DA25541627
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,73 RON
Valoare atribuită
727,73 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

727,73 RON

din 727,73 RON estimat